• Telefon: 511-283-062
  • Napisz do nas: swimandyou@gmail.com
  • Godziny pracy: 09:00-20:00

Pływanie

Sprawdź co oferuje nasza szkoła pływania

Zajęcia grupowe

Grupy liczą maksymalnie 5-6 osób i tworzą je osoby o zbliżonych umiejętnościach pływackich i wieku. Zajęcia prowadzone są zgodnie z metodyką nauczania pływania, z  wykorzystaniem dużej ilości zabaw i przyborów uatrakcyjniających zajęcia. Zajęcia w grupie dają możliwość dzieciom współpracy i komunikacji z innymi współćwiczącymi, zapewniają poczucie większego bezpieczeństwa, wzmacniają wiarę we własne możliwości, zwiększają motywację i zaangażowanie w zajęcia.

Zajęcia indywidualne

Prowadzimy zajęcia indywidualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Termin, długość i częstość zajęć dostosowany jest do potrzeb klienta.

Urodziny na basenie

Organizujemy  urodziny na basenie z niezliczoną liczbą atrakcji! Dzieci nie muszą być świetnymi pływakami aby wziąć udział w imprezie. Miejscem zabaw jest basen rekreacyjny gdzie głębokość wody waha się między 1,00 m , a 1,30 m. Czas trwania zabaw to 60 minut, a każdy z uczestników otrzymuję pamiątkowy dyplom po zakończeniu.

Współpraca z przedszkolami, szkołami i firmami

 

Zapraszamy do współpracy przedszkola, szkoły i firmy. Prowadzimy szkolenia z zakresu nauki i doskonalenia pływania  dzieci, młodzieży oraz pracowników firm. Pomożemy w rozszerzeniu oferty edukacyjnej o zajęcia z nauki pływania.